KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10112621
nr 1011 2621
Blandteknik
signerad, -95, komposition, 16x17
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:34:02
150 kr
200 kr